Hakkımızda

Dekor Demir siz değerli müşterilerine öncelikli olarak iyi bir hizmet kalitesi sunmak sizlerin güvenini kazanmak temel prensibimizdir. Ürünlerin kaliteli ve güvenilir şekilde tasarlanıp hızlı bir şekilde taşınması ilkesine baglı kalarak en iyi hizmet kalitesi ile sizlere hizmet vermek için mücadele etmektedir.

Dekor Demir ekibimiz siz değerli müşterilerimize altarnatifli hizmetler sunmaktadır.

Güvenin tek adresi Dekordemir.com adresinden geçmektedir.

Firma Tarihçesi

Dekor Demir alanında ulusal ve uluslararası müşterilerinin ihtiyaçları, operasyonle güç, hizmet çeşitliliği, teknolojik alt yapı ve uzun yıllara dayalı konusunda tartışmasız lider firmadır.

Yeniden yapılanma sürecinde “ Kaliteli hizmet Dekor DEMİR’dır “ ilkesinden hareket ederek geçmişten gelen tecrübeleri genç,dinamik ve konusunda uzman personeli ile birleştirerek profesyonel hizmet vermektedir.

  • Yüksek kalite, kişisel hizmet
  • 7/24 kapsama – 365 gün bir yıl
  • Hızlı tepki süreleri
  • Kesintisiz hizmet
  • Uzman bilgi ve sektöründe deneyimi

 Kalite Politikamız

Dekor DEMİR müşterilerimizin tüm istek ve beklentilerini tespit ederek MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ sağlayıp, tüm işlerde sürekli yükselen ve lider bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Dekor DEMİR Uluslararası bir şirket olarak, Demir hizmeti alanında profesyonel hizmetler sunan ve tercih edilen bir kurum olmak.

Misyonumuz

Dekor DEMİR müşterimiz olan veya olmayan tüm şahıs ve firmalara kaliteli,hızlı,ekonomik ve çözümcü bir anlayışla hizmet vererek onların mevcut faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak.

TOP
Instagram
YouTube
LinkedIn
Share

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com